Profil společnosti

Společnost NETIA® s.r.o.

se specializuje na poskytování nástrojů na podporu projektového řízení a řízení rizik. Historie klíčových pracovníků je úzce spjatá s produktem Primavera, komplexním nástrojem na podporu projektového řízení, který zahrnuje již ve svém základu všechny základní oblasti projektového řízení. Společnost NETIA® je GOLD Parnerem společnosti Oracle. Konzultanti společnosti jsou certifikovaní pro dodávky SW pro projektové řízení SW Oracle Primavera. Firma NETIA® je certifikovaná jako reseller SW Primavera.

Díky velmi dobré znalosti silného a všestranného produktu, poskytujeme unikátní zkušenosti z oblastí:

■   „klasického“ časového řízení projektů,

■   řízení portfolií projektů,

■   řízení zdrojů a kapacit projektů,

■   finanční řízení projektů

■   řízení projektových rizik.“

Školící centra

Naše vzdělávací a trainingová centra jsou umístěna ve středu Prahy a Brna. Oba prostory mají vynikající dostupnost veřejnou dopravou – vlaková nádraží jsou vzdálena cca 100 metrů. Parkování je možné v okolí.

Praha:

Opletalova 1418/23,
110 00 Praha 1

Brno:

Impact hub
Cyrilská 7
Brno 602 00

Fakturační adresa

NETIA®, s.r.o. 

Hliníky 259, 679 72 Kunštát
Česká Republika
Telefon: +420 732 218 960, +420 604 139 667
E-mail: info@netia-it.cz

Internetové stránky: www.netia-it.cz

Společnost NETIA® s.r.o. byla založena 24. ledna 2000, v souladu se zákony České republiky a je vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 36167.

IČO: 25588869
DIČ: CZ 25588869
Datová schránka: 5kem7o
Mail: mynarova@netia-it.cz
Mob: 00420 604 139 667

XX realizovaných
kurzů
2000 spokojených
absoloventů
20 let
zkušeností
10+ odborných
letorů

Další informace

Vzdělávací a  trainingové centrum

Vzdělávacía trainongové centrum zajišťuje velké  portfolio vzdělávacích služeb v oblasti IT v České a Slovenské republice. Školení pro IT specialisty, technický personál i manažery jsou vedena odbornými certifikovanými lektory s bohatými praktickými zkušenostmi.

Informace o kurzech

Školení jsou dodávána v českém a anglickém jazyce. Probíhají v pracovních dnech buď ve vypsaných katalogových termínech, nebo v termínech podle potřeby zákazníka. Délka 1 dne kurzu je zpravidla 8 vyučovacích hodin s krátkými přestávkami na občerstvení a polední přestávkou na oběd.

Kurzy jsou realizovány v Praze a v Brně v klimatizovaných učebnách, vybavených výkonnými počítači, servery, projektory a dalším potřebným technickým zařízením. V rámci školení jsou poskytovány naše studijní materiály.

Veškeré dodávky školení se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.

Občerstvení

Účastníkům kurzů je během dne k dispozici občerstvení zdarma (teplé a studené nápoje, sladké pečivo, sendviče). V ceně kurzu je rovněž stravenka na oběd, pokud není uvedeno jinak.

Další služby

Na požádání vám rádi sdělíme možnosti ubytování v blízkosti místa konání kurzů a případně zajistíme rezervaci. Kontaktujte nás prosím na adrese: mynarova@netia-it.cz